Mācību maksa

Izvēlies atlaidi un piesakies apmācībai!
Akcija spēkā līdz 31.08.2018, slēdzot jaunu līgumu “B” kategorijas apmācībai.

Banners website 22_1
B kategorija
automātiskā vai mehāniskā pārnesumkārba
Teorija €20,70-70% teorijas kursam
  • Akcijas nosacījumi:
    Līguma noslēgšanas brīdī jāapmaksā teorijas kurss €20,70 un 4 pēdējās braukšanas stundas €50 (mehānika) vai €62 (automāts).
Banners website 22_2
B kategorija
Mehāniskā pārnesumkārba
Labākā izvēle!
Braukšana €12520 braukšanas stundas, maksājot tikai par 10
  • Akcijas nosacījumi:
    Līguma noslēgšanas brīdī jāapmaksā teorijas kurss €69 un 10 braukšanas stundas €125. Pārējās 10 braukšanas stundas - bezmaksas.
Banners website 22_3
B kategorija
Automātiskā pārnesumkārba
Braukšana €15520 braukšanas stundas, maksājot tikai par 10
  • Akcijas nosacījumi:
    Līguma noslēgšanas brīdī jāapmaksā teorijas kurss €69 un 10 braukšanas stundas €155. Pārējās 10 braukšanas stundas - bezmaksas.

 

Kategorijas Teorija Braukšana (45 min.)
«B» 69 € 12,5 € /st. Manuālā
15,5 € /st. Automātiskā
«A», «A2» 25 18 € /st.
«BE» 29 13.50 € /st.
«95. kods» 59

Teorijas maksā ir iekļauts: 
Reģistrācija autoskolā un CSDD, Teorijas kurss, Teorijas eksāmeni (divi mēģinājumi), Autoskolas pabeigšanas apliecība (apmācības karte), Dokumentu noformēšana.

 

 Apmaksājiet “B” kategorijas apmācību pa daļām!

Pirmā iemaksa par teorijas kursu €30 – līguma noslēgšanas brīdī. Otrā iemaksa €39 – pirms braukšanas nodarbību uzsākšanas.
Braukšana: Braukšanas stundas arī tiek apmaksātas pakāpeniski, pēc iespējas un nepieciešamības. Viena braukšanas nodarbība – divas akadēmiskās stundas, katra par €12,5 mehāniskā pārnesumkārba vai €15.5 – automātiskā pārnesumkārba. Braukšanas nodarbību cena mūsu autoskolā ir nemainīga jebkurā dienā un laikā. Ministru kabineta noteiktais minimālais braukšanas nodarbību skaits – 20 akadēmiskas stundas.
Braukšanas eksāmens: €25 – mehāniskā pārnesumkārba vai €31 – automātiskā pārnesumkārba.
No 2017. gada 1. janvāra autoskolas braukšanas eksāmens ir obligāts visiem kursantiem.
Papildus izdevumi: €23 – Medicīniskā komisija, €29 – Pirmās palīdzības kurss. Šis ir obligāto pasakumu saraksts visiem, kas grib saņemt autovadītāja kvalifikāciju. Ja viss ir iziets, kursants tiek pielaists CSDD eksāmeniem. Mediciniskā komisija ir nepieciešama, lai saņemtu “Braukšanas mācību atļauju” (kuru parasti sauc par “baltām tiesībām”). Apmaksāt medicinisko komisiju / pirmās palidzības kursu var tieši pirms pakalpojuma saņemšanas. Ja jums jau ir izieta mediciniskā komisija / pirmās palidzības kurss, jums nevajadzēs tos iziet un apmaksāt atkārtoti.

Autoskolas kursantam ir tiesības patstavīgi izvēlēties braukšanas instruktoru, izvēloties no saraksta “Mūsu kolektīvs” sadaļā, pamatojoties uz kursantu atsauksmēm. Kursantam ir tiesības jebkurā brīdī, bez nekādiem paskaidrojumiem mainīt instruktoru paziņojot autoskolas sekretārei.

Ja Jums vēl nav attiecīgas apliecības, organizējam medicīnisko pārbaudi un pirmās palīdzības kursi.
Medicīniskā komisija – 23 €. Pirmās palīdzības kursi – 29 €.

 

PIETEIKTIES GRUPĀ

Pieteikties