fbpx

Izmaiņas pakalpojumu saņemšanā

Valdība lēma ļaut individuāli klātienē veikt praktiskās apmācības, tostarp autovadīšanas apmācības un pirmās palīdzības kursus.

Transportlīdzekļu vadītāju un citas praktiskās apmācības notiks individuāli, pēc iepriekšēja pieraksta, nodrošinot, ka apmācāmie mācību laikā nesatiekas. Nodarbību laikā instruktors un apmācāmais lieto mutes un deguna aizsegus.

Braukšanas apmācība.

No 15.03.2021 ir atļauta A, B, BE kategorijas braukšanas apmācība un braukšanas eksāmeni personām, kuri bija reģistrēti autoskolā līdz 20.12.2020.
Pievēršam Jūsu uzmanību, ka braukšanas nodarbību / eksāmenu laiki grafikā mainīsies nodrošinot pēc katras nodarbības 15 minūšu pauzi, kuras laikā jāveic transportlīdzekļa virsmu dezinfekcija.

Pirmās palīdzības kurss.

Kā arī, valdība atļāva pirmās palīdzības kursa atjaunošanu no 15.03.2021 (“B” kategorijā) tikai personām, kuri bija reģistrēti autoskolā līdz 20.12.2020, saskaņā ar jaunajiem noteikumiem.

Tagad kurss sastāv no trīs posmiem:
1. Teorētiskā materiāla patstāvīga izpēte + kontroljautājumi.
2. Tiešsaistes nodarbība grupā.
3. Individuālā praktiskā nodarbība – eksāmens, ar pasniedzēju autoskolas filiālē.

Līdz ar apmācību apjoma palielināšanas (Apmācības kurs ir paildzinājies no 10 uz 33.7 astronomiskajām stundām) un individuālo apmācības ievešanu, medicīniskās iestādes – apmācības sniedzēji, palielināja pakalpojumu cenas. Tagad pirmās palīdzības kurss maksā 55€. Tas arī attiecas uz esošajiem kursantiem, kuriem būs nepieciešams segt starpību no iepriekšējās iemaksātās naudas.

 

Aicinām būt atbildīgiem un apmeklēt nodarbības, tikai ja esiet pilnīgi pārliecināti par savu veselības stāvokli!

 

Pieteikties