fbpx

Jaunumi

“Mustangs” dāvanu karte

Vai vēlaties uzdāvināt brīnišķīgu dāvanu saviem tuviniekiem?

Uzdāviniet emocijas, ko sniedz iespēja iemācīties vadīt automašīnu pie pieredzējušiem profesionāļiem!


Autoskolas “Mustangs” dāvanu karte — praktiska un ilgi gaidīta dāvana tuviniekiem un draugiem! 
Tā noteikti izcelsies starp citām dzimšanas dienas vai kāzu, Jaungada vai 8. marta dāvanām.

Laimīgais autoskolas “Mustangs” dāvanu kartes īpašnieks varēs saņemt jebkuru autoskolas pakalpojumu 50 €, 100 € vai 150 € apmērā.

IZMANTOŠANA
Dāvanu karte ir derīga jebkurā autoskolas “Mustangs” filiālē, lai apmaksātu jebkuru no autoskolas pakalpojumiem. Dāvanu karti var izmantot gan atsevišķu pakalpojumu saņemšanai, gan apmācības līguma noslēgšanā.
IZMANTOŠANAS IEROBEŽOJUMS
Dāvanu karte ir izmantojama tikai vienreiz. Ja pakalpojuma vērtība ir mazāka par dāvanu kartē norādīto summu, līdzekļu atlikums netiek atmaksāts. Pēc derīguma termiņa beigām dāvanu karte tiek bloķēta, bet naudas līdzekļi tiek anulēti. Dāvanu karti nevar izmantot skaidras naudas saņemšanai. Dāvanu kartes bilancē esošos līdzekļus nevar atgriezt. Dāvanu karte netiek pieņemta apmaiņai vai atgriešanai. Dāvanu kartes ar mehāniskiem bojājumiem vai nesalasāmu maksājuma numuru netiek pieņemtas.

 

KUR IEGĀDĀTIES
Dāvanu karti varat iegādāties šajās filiālēs:
Rīga, Merķeļa iela 1
Darba laiks: Pr.–Pk. 9–19; Se. 9–14
Tālr. 20370807, 20370806

Rīga, Merķeļa iela 8
Darba laiks: Pr.–Pk. 9–19
Tālr. 20370803

Rīga, Anniņmuižas bulvāris 30
Darba laiks: Pr.–Pk. 9–19
Tālr. 20370802

Jelgava, Pasta iela 43
Darba laiks: Pr.–Pk. 9–18, Se. 9–12
Tālr. 20370801

Lai pasūtītu dāvanu kartes piegādi pa pastu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@mustangs.lv


Skolas teorijas eksāmens.

Nākamajā dienā pēc teorētiskā kursa pabeigšanas gaidām jūs uz teorijas eksāmenu!

Online teorijas eksāmenam var pieslēgties darba dienās no 9:00 līdz 17:00, bez iepriekšēja pieraksta. 

1. Kursanta profilā, sadaļā Teorētiskās nodarbības noklikšķiniet uz pogas Pieslēgties.

2. Tīmekļa kamerai jābūt ieslēgtai visa eksāmena laikā.

3. Pirms eksāmena sākuma jums jāuzrāda pase vai ID karte vai “baltās tiesības”.

Online eksāmens darbojas tikai personālajos datoros (vai klēpjdatoros). Mobilās ierīces netiek atbalstītas.


Noteikumi un nosacījumi

1. Uzņēmējs
Interneta vietnes www.mustangs.lv uzturētājs un tirgotājs ir SIA AG-Arma, reģ. Nr. LV40103112827, juridiskā adrese: Ozolciema iela 18-308, Rīga, Latvija, LV-1058 (turpmāk tekstā Autoskola). Visiem darījumiem vietnē http://www.mustangs.lv tiek piemēroti turpmāk minētie noteikumi un nosacījumi redakcijā, kas bija spēkā pieteikuma veikšanas laikā.

2. Mustangs.lv vietnes darbības principi
Autoskola pārdod pakalpojumus, izmantojot interneta vietnes platformu. Piedāvātie pakalpojumi aptver autoskolas Mustangs pakalpojumus un citu uzņēmumu pakalpojumus, kas saistīti ar autovadītāju apmācību, kurus Autoskolai ir atļauts pārdot.

3. Pakalpojuma pieteikšana
3.1. Pieteikumi tiek pieņemti, izmantojot interneta vietni http://www.mustangs.lv
3.2. Pakalpojumam interneta vietnē ir pievienoti detalizēti apraksti, kas sniedz informāciju par pakalpojumu: cenu, norises vietu, pakalpojuma sniegšanas valodu, datumu, laiku u.tml.

4. Kā pieteikties tiešsaistē – detalizētas instrukcijas
Pieteikšanas process sastāv no šādām darbībām:
4.1. Pēc pakalpojuma vai mācību grupas izvēles Klientam ir jānospiež poga “Pieteikties”, apstiprinot savu izvēli bez papildus saistībām šajā izvēles posmā.
4.2. Nākamajā posmā sniegta detalizēta informācija par izvēlēto pakalpojumu. Ja pakalpojuma apraksts atbilst Jūsu prasībām, ievadiet savus personas datus (vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasta adrese), kā arī Jums ir jāpiekrīt noteikumiem, atzīmējot un nospiežot pogu “Pieteikties”.
4.3. Trešajā posmā Jūs nokļūsiet bankas maksājumu sistēmā, kur Jums būs jāievada maksājuma kartes dati. Pēc atbilstošā paziņojuma par veiksmīgu maksājuma izpildi – tiek uzskatīts, ka Jūs esat norēķinājies par pasūtīto pakalpojumu. Pirms pakalpojuma saņemšanas pasūtītājs jebkurā laikā to var atcelt un pieprasīt samaksātās naudas atmaksu pilnā apmērā. Izņēmums ir braukšanas nodarbība vai braukšanas eksāmens, ko var atcelt ne vēlāk kā 24 stundas iepriekš. Šai nolūkā pasūtītājam ir jāsazinās ar Autoskolu, rakstot e-pastu uz: info@mustangs.lv vai zvanot pa tālruni: 20370807, 20370806.
4.4. Saņemot pieteikumu, Autoskola nosūta pasūtītājam pasūtījuma apstiprinājumu uz e-pastu, kurā atkārtoti norādīts pasūtītāja pasūtījums. Šis apstiprinājums nav uzskatāms par mācību līgumu. Mācību līgums stājas spēkā tikai pēc tā parakstīšanas Autoskolas filiālē, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.
4.5. Lai noskaidrotu neskaidros jautājumus par pieteikumu, autoskola var sazināties ar pasūtītāju pa tālruni (ja pasūtītājs ir norādījis tālruņa numuru) vai pa e-pastu. Tālruņa numurs un e-pasts tiek izmantots tikai un vienīgi pieteikuma apstrādei, un netiek izmantots reklāmas nolūkos, ja vien pasūtītājs nav skaidri tam piekritis.

5. Personas datu apstrāde
5.1. Klients, veicot reģistrāciju interneta vietnē, apliecina, ka tas ir iepazinies ar interneta vietnes lietošanas noteikumiem un ir sapratis to būtību un tālāk minēto.
5.2. Lai Autoskola kā personas datu Pārzinis nodrošinātu interneta vietnes darbību un spētu izpildīt pasūtījumu, atbilstoši Klientam dotajam uzdevumam, tam ir nepieciešams apstrādāt vismaz sekojošus personas datus: vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju, kā arī, maksājuma informāciju. Tiesiskais pamats informācijas apstrādei ir fizisko personu datu aizsardzības likuma 7.2. punkts: datu apstrāde izriet no datu subjekta līgumsaistībām vai, ievērojot datu subjekta lūgumu, datu apstrāde nepieciešama, lai noslēgtu attiecīgu līgumu.
5.3. Autoskola ir tiesīga, pēc atsevišķas, brīvprātīgas Klienta kā datu subjekta piekrišanas, izmantot Klienta iesniegto kontaktinformāciju e-pasta adresi, tālruņa numuru, dzīvesvietas adresi, lai nosūtītu tam informāciju par jaunākajiem Autoskolas piedāvājumiem, aktualitātēm, tai skaitā, par akcijām, priekšrocībām, kas izstrādātas, balstoties uz Klienta interneta vietnes apmeklējuma vēsturi. Realizēt savu gribu un vēlmes, kā arī iespēju atteikties no turpmāku komerciālu piedāvājumu saņemšanas, Klients var interneta vietnē.
5.4. Klients, apstiprinot iepazīšanos ar šiem vispārīgajiem lietošanas noteikumiem, apliecina, ka tas ir informēts par savām kā datu subjekta tiesībām, kas izriet no Fizisko personu datu aizsardzības likuma, savukārt, Autoskola kā Personas datu pārzinis, apliecina, ka pēc attiecīga pieprasījuma saņemšanas, izmantojot vietnē (Klienta profilā, reģistrācijas gadījumā) izvietoto kontaktinformāciju, godprātīgi pildīs Pārziņa pienākumus pret Klientu kā datu subjektu, kas izriet no Fizisko personu datu aizsardzības likuma.


Pieteikties